Aktuality

Úvod > Aktuality > ČOKOLÁDOVÁ TRETRA 1. – 5 .ročník

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA 1. – 5 .ročník

Zveřejněno 29.4.2018 21:57 - Hana Šotkovská - Přečteno: 324×

Ve čtvrtek 26. 4. se na znojemském atletickém stadionu uskutečnilo okresní kolo atletického závodu „Čokoládová tretra“.

Nejlépe si vedli naši prvňáčci : Adélka Fialová  úžasným stylem vybojovala 1 . místo

a ještě se stačila při běhu usmívat na přihlížející diváky.

Dalším medailistou byl bronzový Štěpán Šmerda, který si vytouženou medaili také vybojoval

a obsadil krásné 3. místo.

Oba prvňáčci si tímto zajistili postup do krajského finále, kam je doprovodí i další úspěšní závodníci naší školy :

Samuel Smejkal (5.místo), Markéta Kafková (5.místo) a Bára Kafková (8.místo).

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Brně (7.6.)