Načítání...
  |  
Uživatel:   Heslo:
  |  
...škola bez hranic...

Základní škola, Znojmo,
náměstí Republiky 9



Sponzoři
 

 

Optika Hýblová

 

G-MEDA s.r.o.

Zřizovatel
Město Znojmo
www.znojmocity.cz
 
 
 

Aktuality

Úvod > Aktuality > Rozvrh přípravy žáků 9. ročníku, zařazení do skupin

Rozvrh přípravy žáků 9. ročníku, zařazení do skupin

Zveřejněno 7.5.2020 11:06 - Jiří Šmahaj - Přečteno: 715×

Rozvrh přípravy žáků 9. ročníku, platnost od 11. května 2020

 

9. B, skupina 1: každé pondělí a středa

8:00 – 9:00

MATEMATIKA

UČEBNA Fyz. (II. p.)

p. uč. Mikulič

9:15 – 10:15

ČESKÝ JAZYK

UČEBNA Fyz.

p. uč. Škaroupková

 

9. B, skupina 2: každé pondělí a středa

9:15 – 10:15

MATEMATIKA

UČEBNA Hv (I. p.)

p. uč. Mikulič

10:30 – 11:30

ČESKÝ JAZYK

UČEBNA Hv

p. uč. Škaroupková

 

9. C, skupina 1: každé pondělí a středa

8:00 – 9:00

ČESKÝ JAZYK

UČEBNA Př (III. p.)

p. uč. Škaroupková

9:15 – 10:15

MATEMATIKA

UČEBNA Př

p. uč. Palatková

 

9. C, skupina 2: každé pondělí a středa

10:30 – 11:30

MATEMATIKA

UČEBNA Vv (III. p.)

p. uč. Palatková

11:45 – 12:45

ČESKÝ JAZYK

UČEBNA Vv

p. uč. Škaroupková

 

9. A: každé úterý a čtvrtek

8:15 – 9:15

MATEMATIKA

UČEBNA Hv

p. uč. Mikulič

9:30 – 10:30

ČESKÝ JAZYK

UČEBNA Hv

p. uč. Vizingrová

 

  • Po příchodu do školy jdou žáci přímo do určené učebny, kde budou po celou dobu výuky
  • při prvním vstupu do budovy školy (11. května 9. BC, 12. května 9. A)
  • žáci odevzdají „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“
    (bez tohoto prohlášení nebude žák do budovy školy vpuštěn)
  • žáci se nepřezouvají, svrchní oděv si mohou odložit přímo v učebně
  • je povinnost mít na každý den 2 roušky a vlastní sáček na uložení těchto roušek
  • třídy se budou pravidelně větrat, tudíž je vhodné zvolit vícevrstvý oděv

Příprava 9. ročníku na přijímací zkoušky

9. A

9. B – skupina 1

9. B – skupina 2

9. C – skupina 1

9. C – skupina 2

Šmerda Daniel

Dočekalová Nela

Dohnalová Kateřina

Dokulilová Natálie

Jordánková Nela

Křížová Kristýna

Měchurová Simona

Pavlíková Nikol

Pouzarová Lucie

Štachová Petra

Wieznerová Veronika

Jurák Bohumil

Nahodil Miroslav

Süsenbek Damián

Vojáček Jakub

Heroldová Eliška

Pekárková Tereza

Stuhlová Marika

Veverková Lucie

Láníková Aneta

Čížek Ondřej

Dunda Pavel

Hláč Jan

Kacetl Viktor

Mojžíšek Jan

Růžička Vojtěch

Simonyi Josef

Vančura Jaroslav

Kovářová Zdeňka

Říhová Simona

Tkadlecová Tereza

Bůšková Natálie

Konečný Ondřej

Tomaštík Jindřich

Valko Jan

Filáková Veronika

Gruberová Klára

Hrdličková Andrea

Krčálová Eliška

Kubišová Nikola

Radvanská Petra

Valičová Robina

Vlčková Lucie

Wojnarová Anna

Bastl Jiří

Král Adam

Novotný David

Stanislav Jan

Vacula Jonáš

Gašparová Karolína

Kudrnová Elen

Veselá Michaela

Mai Hoang Anh Vu

 

Nahoru

 
 
 





© Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
editor: editor@zsrepubliky.cz | správce: spravce@zsrepubliky.cz
webmaster: Ivo Pisařovic