z roku

Hana Šotkovská
Po 10.2. 10:05
Okresní kolo olympiády v německém jazyce

Dne 6.2. 2020 proběhlo okresní kolo olympiády v jazyce německém.   Naši školu reprezentovali 2 žáci, každý v jiné kategorii:   - kategorie I.A - Pavel POUZAR, 7.C   - kategorie II.A - Anna POUZAROVÁ, 9.B   Oba žáci se umístili "na bedně",    Pavel získal 2. místo a Anna byla na 3. místě. ... více »  Přečteno: 161×

Út 4.2. 22:52
Biologická olympiáda

V minulém týdnu proběhla školní kola biologické olympiády. Zde jsou výsledky jednotlivých kategorií:   Kategorie 6. a 7. ročník: pořadí jméno třída 1. Křížová Daniela 7... více »  Přečteno: 239×

Út 4.2. 22:40
Školní kolo zeměpisné olympiády - 6. ročník

Dne 16.1. 2020 se konalo školní kolo zeměpisné olympiády pro 6. ročník. Tohoto kola se zúčastnilo 15 žákyň a žáků šestých tříd. Test se skládal ze 2 částí, z testu geografických znalostí a práce a atlasem. Náročné byly obě části, prověřovaly totiž nejen znalosti, které děti získaly ve škole,ale i vědomosti, které nabyly jinde. ... více »  Přečteno: 173×

Po 3.2. 20:59
Školní kolo zeměpisné olympiády - 7. ročník

Nejlepší výsledky:   Část s atlasem   Pořadí Jméno Třída Počet bodů 1. Pouzar Pavel 7.C 37 ... více »  Přečteno: 262×

St 29.1. 22:20
Florbalová liga – cesta za obhajobou…

Po 3 odehraných kolech máme na svém kontě 7 bodů za dvě výhry a jednu remízu. Do konce základní části nás ještě čekají 2 utkání, kdy především utkání se ZŠ Mareše   bude velmi důležité v našem souboji o dvě postupová místa do finálového utkání – tento zápas ... více »  Přečteno: 198×

Út 28.1. 23:57
Krajský přebor škol v šachu

Družstvo šachistů 1. stupně reprezentovalo dne 27.1. 2020 naši školu v krajském přeboru škol v Břeclavi.  Bojovali za nás Adéla Vávrová, Marek Peroutka, David Březovský, Michael Wanke a Adam Kuřitka. Pro naše děti to byla příležitost setkat se a utkat se s budoucími šachovými mistry. I když na takovém velkém turnaji byli poprv... více »  Přečteno: 133×

Čt 23.1. 22:18
Okresní kolo olympiády z českého jazyka

V úterý 21. ledna proběhlo okresní kolo olympiády z českého jazyka. Naši školu reprezentovaly žákyně 9. ročníku Simona Měchurová a Aneta Láníková.  Aneta se umístila na desátém místě. Simona skončila na druhém místě a bude naši školu reprezentovat v krajském kole. Děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme hodně úspě... více »  Přečteno: 272×