z roku

Hana Šotkovská
Čt 23.5. 1:04
Florbalová liga SVČ – vítězství obhájeno!!

V pondělí 20. května jsme ve sportovní hale TJ Znojmo sehráli finálové utkání Florbalové ligy SVČ Znojmo.   Soupeřem nám byl tým ze ZŠ Mareše.   Po vlažných dvou třetinách jsme v té závěrečné zlepšeným pohybem a důrazem v koncovce   rozhodli o našem vítězství v poměru 8:3.   Kluci si... více »  Přečteno: 27×

So 18.5. 0:05
První v jazykové soutěži

Ve čtvrtek proběhl na ZŠ Pražská již osmý ročník jazykové soutěže v anglickém jazyce, tentokrát na téma The best film I have ever seen. Soutěže se účastní dvojice žáků, které předvedou pětiminutovou prezentaci na dané téma, ve které spojí svoje dovednosti jazykové a počítačové. Následuje krátký rozhovor s porotou v angličti... více »  Přečteno: 108×

Čt 16.5. 22:41
Okresní kolo Poháru rozhlasu

V tomto týdnu proběhla okresní kola atletických soutěží žáků základních škol Pohár rozhlasu. Počasí nebylo příliš vlídné, ale naštěstí nepršelo. V úterý nastoupila děvčata a běhalo, skákalo i házelo jim to velmi dobře. V mladší i starší kategorii obsadila krásné druhé místo. O den později proběhla soutěž  chlapců. Do š... více »  Přečteno: 100×

Pá 10.5. 11:13
Den Země 2019

Čtvrťáci a páťáci se zúčastnili velmi pěkné akce, kterou zorganizovalo Středisko volného času Znojmo ve spolupráci se Správou Národního parku Podyjí a Střední zdravotnickou školou a Vyšší odbornou školou zdravotnickou Znojmo. Program byl zaměřen na poznání vlastního těla a naší planety, se kterou je náš život spojen. Celá a... více »  Přečteno: 86×

St 8.5. 23:25
Tak už jsme doma!

Po pěti dnech pobytu v Anglii se vrátilo 72 žáků naší školy zpět do české reality. A jak bylo v Anglii? Bylo slunečno, ale pěkně zima a občas sprchlo. Jednou dokonce padaly kroupy. Všude byla spousta turistů. Dobře jsme nakoupili v Primarku. Měli jsme štěstí a otevřel se nám Tower Bridge, dokonce 2x. Udělali jsme si... více »  Přečteno: 201×

St 8.5. 22:37
Opravené výsledky jarního sběru papíru

Vzhledem k tomu, že někteří žáci přinesli potvrzení o sběru papíru do sběrny dodatečně, přinášíme  opravené výsledky sběru papíru za jaro 2019. 1. stupeň   třída žáci sběrači sběr průměr ... více »  Přečteno: 225×

Út 7.5. 0:07
Sběr pomerančové kůry končí

Pokud máte doma usušenou pomerančovou kůru, doneste ji nejpozději do 31. května , kdy sběr kůry končí. Sběrné místo je třída 3.A u tělocvičny. ... více »  Přečteno: 83×

Čt 2.5. 7:49
Běh do vrchu – Karolinka kap(ut)

24.4.proběhl v Karolininých sadech již 13.ročník této náročné sportovní soutěže. Naši žáci byli opět velmi úspěšní,o čemž svědčí několik umístění na bedně:      Chlapci -  (8.-9.třída):  1.místo - Vojtěch Vojtěch                                        3.místo – Štěpán Špalek     Děvčata – (8.-9.třída): 1.místo – Ann... více »  Přečteno: 156×

Další stránky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...164 Další »