06.09.
Camdridge zkoušky z anglického jazyka

Naše škola je členem Asociace cambridgeských škol. Tato instituce nabízí jazykové zkoušky uznávané po celém světě.
I v letošním školním roce bychom chtěli žákům 9. ročníků nabídnout složení této zkoušky. Úspěšní absolventi  zkoušky KET for Schools, mající trvalý pobyt ve Znojmě, mohou požádat MU Znojmo o proplacení certifikátu (hrazeno z projektu Kolumbus). Ostatním bude zkouška uhrazena školou nebo obecním úřadem v místě jejich bydliště.
Cena zkoušky pro partnerské školy je: 2 810 Kč
Žáci, kteří vlastní certifikát Cambridge English, mohou získat dodatečné body u příjímacího řízení ke studiu.
Příprava na zkoušku bude probíhat každý pátek od 17. září v době od 13.45 do 14.30 hodin pod vedením paní učitelky Šotkovské a je zdarma.
V případě velkého zájmu budou termíny i v pondělí a ve čtvrtek.