První vodácký kurz se vydařil

Na první vodácký kurz na řece Vltavě vyjela minulý týden naše první parta z 9. C. Naši mladí vodáci zažili všechno, co k vodě patří. Prosluněné dny na řece byly protkány pořádným lijákem a bouřkou, kterou jsme přečkali ve Zlaté Koruně, vyšší stav vody vyžadoval sílu a odolnost na šlajsnách, které nás občas potrápily a trošku to na nich i bolelo. Jízda tzv. "na těžko", kdy si vše vezeme s sebou, cestujeme vlakem a žáci stojí před rozhodnutím, co s sebou do barelu a co uvidí až za 4 dny, má taky něco do sebe... !

Společně jsme to zvládli a věříme, že třeba i díky závěrečnému sportovnímu kurzu budou mít deváťaci na naši školu nejen pěkné vzpomínky, ale i spoustu užitečných zkušeností do dalšího života.

Instruktoři: F. Havlík, M. Novotný

19.04. 16.00: Vyhlášení výsledků soutěže "Les nás baví"
22.04. 8.00: Okresní kolo biologické olympiády
22.04. 13.45 - 14.45: Nácvik programu na Taneční večer - žáci 9. ročníku