Načítání...
  |  
Uživatel:   Heslo:
  |  
...škola bez hranic...

Základní škola, Znojmo,
náměstí Republiky 9



Sponzoři
 

 

Optika Hýblová

 

G-MEDA s.r.o.

Zřizovatel
Město Znojmo
www.znojmocity.cz
 
 
 

Kroužky

Pondělí

Čtenářský klub   - 13:45-15:00 - vedoucí: p. Škaroupková - 7.B,C
Doučování z JČ   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Halouzková - 6. roč.
Kroužek německého jazyka   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Pouzarová - 5. roč.
Logopedický   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Kostrhounová - 1.B, 2.B
Logopedický   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Jílková - 1.A, 2.A
Matematický kroužek   - 7:00:7:45 - vedoucí: p. Mikulič - 9.A
Míčové hry   - 13:45-15:00 - vedoucí: p. Novotný - hoši 7.-9. roč.
Pedagogická intervence   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Škaroupková - 9.roč.
Pěvecký kroužek   - 13:00-14:30 - vedoucí: p. Rosenheimová, Ondrová - 5.-9. roč.
Pěvecký kroužek   - 13:00-14:30 - vedoucí: p. Vojáčková, p. Svobodová - 2.-4. roč.
Speciální pedagogická péče   - 11:50-12:35 - vedoucí: p. Marečková - 2. roč.
Šikulové   - 15:00-16:10 - vedoucí: p. Gorčíková - 1.-3. roč.
Zkoušky z AJ Cambridge   - 13:45-14:30 - vedoucí: p. Šotkovská

úterý

Doučování   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Habrová - 4.A
Doučování z AJ   - 14:00-14:45 - vedoucí: p. Košárková - 6.-9. roč.
Doučování z matematiky   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Tomaštík - 6.B
Florbal   - 13:30-14:15 - vedoucí: p. Veselka, Veselková - 3.-5. roč.
Kroužek německého jazyka   - 14:00-14:50 - vedoucí: p. Dundová - 4. roč.
Logopedický   - 11:40-12:30 - vedoucí: p. Kostrhounová - 1.B
Plavání   - 13:30-15:45 - vedoucí: p. Kostrhounová - 2.B
Příprava na přij. zkoušky z JČ   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Škaroupková - 9.C
Příprava na přij. zkoušky z matematiky   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Mikulič - 9.A
Speciální pedagogická péče   - 11:50-12:35 - vedoucí: p. Marečková - 2. roč.
Speciální pedagogická péče   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Marečková - 8. roč.
Sportovní hry   - 15:00-16:10 - vedoucí: p. Michálková - 1.-4. roč.
Zkoušky z AJ Cambridge   - 13:45-14:30 - vedoucí: p. Šotkovská

Středa

Angličtina pro nejmenší   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Štrausová - 1.roč., od října
Bruslení   - 13:00-15:10 - vedoucí: p. Přibilová, Michálková - 1. roč. + 3.B
Čtenářský klub   - 13:50-14:30 - vedoucí: p. Škaroupková - 7.B
Chytré hlavičky   - 15:00-16:30 - vedoucí: p. Kostrhounová - 2.B
Keramický   - 13:15-14:45 - vedoucí: p. Habrová - 4.-5. roč.
Malý badatel   - 15:00-16:30 - vedoucí: p. Kejzlarová - 1.-3. roč.
Příprava na přij. zkoušky z JČ   - 6:45-7:45 - vedoucí: p. Škaroupková - 9.B
Příprava na přij. zkoušky z JČ   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Vizingrová - 9.A
Taneční   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Gorčíková - 1.-3. roč.
Veselá barvička   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Michálková - 1.-2. roč.

čtvrtek

Angličtina pro nejmenší   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Šotkovská - 1. roč., od října
Atletika   - 13:45-15:00 - vedoucí: p. Novotný - 7.-9. roč.
Badatelský-dramatický   - 14:00-15:30 - vedoucí: p. Vlková - 6.-9. roč.
Čtenářský   - 15:00-16:30 - vedoucí: p. Jílková - 1.-3. roč.
Příprava na přij. zkoušky z matematiky   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Mikulič - 9.B
Šikovné ručičky   - 15:00-16:50 - vedoucí: p. Kostrhounová - 2.B dívky
Vaření   - 15:00-16:50 - vedoucí: p. Přibilová - 2.-4. roč.
Výtvarný kroužek   - 13:00-14.00 - vedoucí: p. Štěpničková - 3. roč.

Pátek

Matematický kroužek   - 7:00:7:45 - vedoucí: p. Mikulič - 9.B
Míčové hry   - 13:45-15:00 - vedoucí: p. Novotný - dívky 7.-9. roč.
Příprava na přij. zkoušky z matematiky   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Palatková - 9.C
Stolní tenis   - 7:00:7:45 - vedoucí: p. Polák - 6.-8. roč.
Zkoušky z AJ Cambridge   - 13:45-14:30 - vedoucí: p. Šotkovská - 9. roč.
 
 
 





© Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
editor: editor@zsrepubliky.cz | správce: spravce@zsrepubliky.cz
webmaster: Ivo Pisařovic