Načítání...
  |  
Uživatel:   Heslo:
  |  
...škola bez hranic...

Základní škola, Znojmo,
náměstí Republiky 9



Sponzoři
 
 
 
 
 

Františka Sokolová

 

Zřizovatel
Město Znojmo
www.znojmocity.cz
 
 
 

Soutěže

Úvod > Soutěže > Klokan 2017

Klokan 2017

Zveřejněno 30.3.2017 0:05 - Hana Šotkovská - Přečteno: 1618×

V úterý 21. března proběhla na naší škole matematická soutěž Klokan 2017.

Přinášíme výsledky na 1.-10. místě v jednotlivých kategoriích:

Cvrček  2.-3. ročník

 

 

 

 

1.

HUMMEL Jakub

3. A

80 bodů

2.

KAFKOVÁ Bára

3. A

74 bodů

3.

VOJTĚCH Tobiáš

2. B

73 bodů

4.

BRADA Matyáš

2. B

70 bodů

5. - 6.

KACETL Richard

2. B

69 bodů

5. - 6.

SKYBOVÁ Agáta

2. B

69 bodů

7. - 8.

KUŘITKA Adam

2. A

68 bodů

7. - 8.

ŠIMKOVÁ Kateřina

2. A

68 bodů

9.

PEROUTKA Marek

2. A

63 bodů

10.

ČÍŽEK Vojtěch

3. A

60 bodů

 

Klokánek 4.-5. ročník

   

 

 

 

 

1.

Nella Antonella Smejkal

5. A

110 bodů

2.

Adéla Franková

5. A

99 bodů

3.

David Chromík

5. A

97 bodů

4.

Tomáš Hájek

5. A

94 bodů

5.

Saša Vrátilová

5. B

93 bodů

6.

Lucie Vocílková

5. A

90 bodů

7.

Kateřina Binarová

5. B

84 bodů

 

Viktor Morović

4. C

84 bodů

8.

Jakub Burda

4. C

83 bodů

9.

František Jíša

5. A

79 bodů

 

David Sedláček

5. A

79 bodů

 

Eliška Veselá

4. C

79 bodů

10.

Denis Mareček

5. B

77 bodů

 

Benjamín 6.-7. ročník

1.

Bastl Jiří

6.C

89 bodů

2.

Cardová Jana

7.B

82 bodů  

 

Král Adam

6.C

 

3.

Pavlík Martin

6.B

81 bodů

 

Jandora Jan

7.C

 

4.

Chvátal Max

7.B

79 bodů

5

Kudláček Tomáš

7.B

73 bodů

6.

Spáčal Tomáš

7.C

68 bodů

7.

Krejčí Daniela

7.C

65 bodů

8.

Míča Filip

7.C

64 bodů

9.

Nesnídalová Barbora

7.C

63 bodů

10.

Hlaváčková Klára

7.B

61 bodů

 

Kadet 8.-9. ročník

1.

Zdražilová Magdaléna

9.A

87 bodů

2.

Říčková Eva

8.B

65 bodů

3.

Janská Veronika

9.A

64 bodů

4.

Vávra Jan

8.A

61 bodů

5.

Valová Monika

9.B

58 bodů

6.

Jelínková Katka

8.A

57 bodů

7.

Loucká Kateřina

9.A

56 bodů

 

Juráková Helena

9.A

 

8.

Süsenbeková Zdislava

9.A

54 bodů

9.

Tomek Richard

9.A

52 bodů

10.

Svoboda Denis

9.B

50 bodů

 

Lustig Adam

8.B

 
 

Vystrčil Štěpán

9.C

 
 

Dalibába Michal

9.C

 

 

Nahoru

 
 
 





© Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
editor: editor@zsrepubliky.cz | správce: spravce@zsrepubliky.cz
webmaster: Ivo Pisařovic