Your IP : 52.15.110.218

$zacatek = '';
     $konec = '';

<div class="form-group align-items-center">
    <label for="rok"  class=" col-form-label text-nowrap">Označení roku:
    <div class="">
        <input style="max-width: 200px;" class="form-control rounded-0" placeholder="tvar roku 2019/2020" required pattern="\d{4}/\d{4}" id="rok"  minlength="9" maxlength="9"
        value="<?php echo $rok;?>" <?php echo ($akce == "detail") ? " disabled" : "";?> autofocus >
<div class="form-group align-items-center">
    <label for="zacatek" class="col-form-label text-nowrap">První pondělí ve školním roce:
    <div class="">
        <input style="width: 200px;" type="date" class="form-control rounded-0" minvalue="2019-01-01" placeholder="pondělí 1. týdne" id="zacatek" value="<?php echo $zacatek;?>"
        <?php echo ($akce == "detail") ? " disabled" : "";?>     >
<div class="form-group align-items-center">
    <label for="konec" class="col-form-label text-nowrap">Poslední pondělí ve školním roce:
    <div class="">
        <input style="width: 200px;" type="date" class="form-control rounded-0" minvalue="2019-01-01" placeholder="pondělí posledního týdne" id="konec" value="<?php echo $konec;?>"
        <?php echo ($akce == "detail") ? " disabled" : "";?>     >