Škola Pokyny na předvánoční vystoupení 2023

Pokyny na předvánoční vystoupení 2023

Milí rodiče, letos se s Libohláskem opět zúčastníme předvánočních akcí, na které Vás srdečně zveme.

Čtvrtek 30. 11.          Rozsvěcení vánočního stromu a oslava 50 let založení Nemocnice Znojmo.

Sraz v 16.00 h u Občerstvení (bufet) – zastávky MHD (parkoviště před Novou nemocnicí).

Vystupujeme cca v 16.45 h.

Oblečení dle počasí nejlépe tmavší barvy, nákrčník + odznak (placka Libohlásku).

Rozchod po vystoupení.

Neděle 3. 12.            Zahájení znojemského adventu – Janek Ledecký

Sraz v 14.30 h – náměstí T. G. M. – Znojemská Beseda

Začátek koncertu v 17.00 h – s Jankem Ledeckým zpíváme 5 písní.

Děti si můžete po odzpívání průběžně vyzvedávat ve Znojemské Besedě.

S sebou pití a svačinu, oblečení dle počasí nejlépe tmavší barvy, nákrčník + odznak (placka Libohlásku).

Srdečně zveme rodiče a příznivce sboru Libohlásek na Jubilejní předvánoční koncert, který se koná v úterý 12. 12. 2023 v Městském divadle ve Znojmě.

Začátek koncertu je v 18.30 hod. Divadlo se otvírá 30 min. před představením.

Vstupenka stojí 100 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v sobotu 9. 12. od 8. 30 do 9. 00, kdy bude probíhat generálka koncertu v jídelně naší ZŠ.

Vzhledem k velkému počtu vystupujících dětí budeme prodávat nejprve 3 ks vstupenek na dítě, zbylé vstupenky pak doprodáme před koncertem.

Sobota 9. 12.             Generálka koncertu                  8.45 – 11.00     jídelna ZŠ

Předprodej vstupenek               8.30 –  9.00

Úterý 12. 12.                zkouška a dopolední vystoupení pro žáky naší ZŠ (10.30 – 11.30),

sraz v 8.00 ve třídě u tělocvičny (7. B), rozchod po vystoupení – asi 12.00 h (děti se nevrací do výuky), družinové odvedeme do ŠD. Tento den, prosím, nepřihlašujte dětem svačinky ve školní jídelně.

S sebou dopoledne: svačinu, pití

večerní vystoupení – sraz v 18.00 na hlavní budově - ŠJ, rozchod po  skončení koncertu.

Oblečení pro dopolední i večerní vystoupení: rifle, sborové tričko, nízké boty tmavší barvy na vystoupení

Sborová trička, prosím, vyperte (nesušte v sušičce) a odevzdejte do kabinetu p. uč. Ondrové, Rosenheimové nebo Dokulilové v termínu 18. – 22. 12. Vezměte s sebou i žákovskou knížku na pochvalu. V pondělí 18. 12. zkouška Libohlásku nebude. Zpívat začneme od  12. 2. 2024.

Děkujeme za přízeň a podporu.

Srdečně zdraví a těší se na setkání

Lenka Rosenheimová, Jana Vojáčková, Maryla Vlková, Jana Dokulilová a Jaroslava Ondrová (kontakt: 607 604 436)

Pro zvýšenou bezpečnost dětí nám dejte, prosím, písemně vědět, pokud půjde Vaše dítě domů samotné. Děkujeme.