Rodiče Základní informace

Školská rada

Školská rada byla založena dle §167 zákona č. 561/2004 Sb., zákon o předškolním, základním, středním, vyšším a jiném vzdělávání (školský zákon).

Školská rada je složena ze tří členů jmenovaných zřizovatelem, tří členů volených z řad pedagogických pracovníků školy a tří členů volených z řad zákonných zástupců žáků.

Základní činnosti školské rady:

  • vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování,
  • schvaluje výroční zprávu o činnosti školy,
  • schvaluje školní řád, ve středních a vyšších odborných školách stipendijní řád, a navrhuje jejich změny,
  • schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků v základních a středních školách,
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy,
  • projednává návrh rozpočtu právnické osoby na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a navrhuje opatření ke zlepšení hospodaření,
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce,
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy.
Složení školské rady
   za zřizovatele:    Hana Králová
   Mgr. Zbyněk Sturz Ph.D.
   Bc. Eliška Juráková
   za zákonné zástupce:    Mgr. Petra Prčíková
   Ing. Ivana Solařová
   Andrea Vojtěchová
   za školu:    Mgr. František Havlík
   Mgr. Lenka Rosenheimová
   MgA. Maryla Vlková

 

JÍDELNA
28.11. Pondělí
Srybářská bašta pomazánka, chléb, zelenina (1/1,4,7)
Ppolévka čočková (1/1,9)
1sekaná pečeně, vařený brambor s máslem, salát (1/1,3,7)
2rýžový nákyp s ovocem, jablko (3,7)
AKTUÁLNĚ
28.11. 13.20: Prezentace ročníkových prací - 9. A
28.11. 8.00: Planetárium Brno - 5. AB
29.11. 8.15: Knihovna 5. B
29.11. 8.55 - 11.40: Preventivní program: Třída jako tým - 5. A
29.11. 10.15: Knihovna 4. A
29.11. 13.20: Prezentace ročníkových prací - 9. B
30.11. Odeslání přihlášek na střední školy s uměleckým zaměřením
30.11. 8.15: Knihovna 2. B
30.11. 8.45 - 9.30: Plavání 3. A, 4. A
30.11. 10.15: Knihovna 2. A
30.11. 11.00 - 11.45: Plavání 3. B, 4. B
30.11. 11.45 - 12.30: Plavání 5. A, 5. B
30.11. 13.20: Prezentace ročníkových prací - 9. C
30.11. 8.00-12.00: Okresní kolo - florbal - starší žáci
01.12. 8.15: Knihovna 4. B
01.12. 10.15: Knihovna 3. B
01.12. 17.00: Kavárna s rodiči: Ekonomika domácnosti, hospodaření v krizové situaci
02.12. 8.00 - 10.00: Projektový den 1. A (cvičná kuchyň)
02.12. 8.15: Knihovna 5. A
02.12. 8.55 - 11.40: Preventivní program: Třída jako tým - 8. C
02.12. 10.00 - 12.00: Projektový den 1. B (cvičná kuchyň)
02.12. 11.00: Knihovna 3. A
NAŠI SPONZOŘI

Optika Hýblová

G-MEDA s.r.o.

více fotek: Škola / Fotogalerie
více fotek: Škola / Fotogalerie