Družina Přihlášení / odhlášení

Přihlášení, odhlášení dítěte ze školní družiny

Ve školní družině je určena jako vedoucí zaměstnanec vedoucí vychovatelka, která zajišťuje přihlašování a odhlašování žáků, předávání informací zákonným zástupcům, vyřizování námětů a stížností.

O přijetí účastníka k činnosti družiny ve formě pravidelné výchovné, vzdělávací, zájmové a další činnosti se rozhoduje na základě písemné přihlášky. Součástí přihlášky je písemné sdělení zákonných zástupců účastníka o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny.

Pokud žák během školního roku  přestane školní družinu navštěvovat,  je nutné jej z družiny písemně odhlásit. Neučiní-li tak zákonný zástupce, bude po něm požadována úplata za pravidelnou denní docházku.