Jídelna Základní informace

Základní informace

Provoz školní jídelny se řídí pravidly pro provoz stravovacích služeb. Jídelna vaří pro žáky a zaměstnance školy, dále i pro cizí strávníky dle stanovených výživových norem. Nabídka jednotlivých skupin potravin je sledována podle spotřebního koše, který musí být splněn.
Jídelníček je sestavován dle doporučené pestrosti, sledován a konzultován s pracovníky Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje.

Kapacita školní jídelny je 600 obědů. Denně vaří dva druhy jídel, ze kterých si mohou strávníci vybírat. Možnost volby ze dvou druhů jídel mají žáci od 5. ročníku. K výběru jídel slouží objednávkový box, který strávník ovládá čipem. Čipem je žák také povinen se prokázat u výdejního okénka. Cena čipu 115 Kč.

Cena obědů:

- žáci 6 - 10 let       22,- Kč
  - žáci 11 - 14 let       24,- Kč
  - žáci nad 14 let       26,- Kč
  - cizí strávníci       68,- Kč

Platbu obědů lze provést:
- v hotovosti v kanceláři školní jídelny
- souhlasem k inkasu z  běžného účtu - platby se hradí vždy k 22. dni v měsíci, zálohově na následující měsíc

Doba výdeje obědů:
- denně od 11.00 hod. do 14.00 hod, není-li uvedeno jinak

Pracovní doba personálu školní jídelny:
- denně od 6.00 hod. do 14.30 hod.