Letní putování s Kryštofem Kolumbem

Kryštof Kolumbus našel ve škole ty nejodvážnější a nejšikovnější cestovatele, kteří s ním budou o prázdninách putovat v čase a prostoru a na cestě objevovat krásy přírody, zajímavosti navštívených států světa, zdolávat nejrůznější nástrahy.
Jedná se o letní školu, která je určena pro věkově smíšený kolektiv dětí. Půjde zejména o socializační aktivity, nikoliv klasickou výuku. Účastníci budou v rámci týmové spolupráce posilovat sociální vztahy,  kreativitu, fyzickou zdatnost, hravou formou získávat znalosti z nejrůznějších oborů. Celá akce proběhne pod záštitou a za finanční podpory Města Znojma.

Kdy:        16. - 20. srpna 2021
Čas:         8.30 -  13.00 hodin
Kde:         areál školy, město Znojmo a okolí
Za kolik:  zdarma včetně obědů
S kým:     s pedagogy školy

Podrobnější informace obdrží zákonní zástupci přihlášených dětí začátkem srpna prostřednictvím informační platformy Bakaláři, popř. e-mailem.