Cena města Znojma pro naši školu

Cena města Znojma byla udělena Kolektivu pedagogických i nepedagogických pracovníků ze Základní školy náměstí Republiky za zajištění péče o děti zaměstnanců vybraných profesí v době opatření Covid-19. Kolektiv pracovníků Základní školy náměstí Republiky se podílel na zajištění péče pro děti zaměstnanců vybraných profesí v době, kdy celou naši společnost postavil před zcela nečekané výzvy Covid-19. Z vlastní iniciativy se škola v čele s ředitelem Jiřím Šmahajem nabídla, že potřebu zajištění péče o děti profesí, kteří bojovali proti viru v první linii, obstarají. Nakonec se do celého procesu zapojilo 30 učitelů, asistentů pedagoga a vychovatelek a samozřejmě provozní pracovníci. Cenu za kolektiv převzali ředitel školy Jiří Šmahaj a Mgr. Jaroslava Ondrová.