Energie pro zdravotníky

Pod tímto titulkem se na sociálních sítích objevovala předvánoční výzva pro všechny, kteří chtějí dodat energii do zdravotnických zařízení unaveným lékařům, zdravotním sestřičkám a dalšímu personálu, který se stará o hospitalizované lidi v nemocnicích. Že máme energie na rozdávání, o tom není pochyb. A tak jsme se pustili do společného díla. Žáci prvních a druhých tříd připravili vánoční přáníčka a žákyně 6. A pod vedením paní učitelky Jitky Jaškové ušily v pracovních činnostech krásné vánoční stromečky na zavěšení. Všechnu námi vyrobenou energii jsme předali do nemocnice ve Znojmě na oddělení covidové a postcovidové péče. Děkujeme všem, kteří se na výzvě podíleli, a přejeme pevné zdraví do roku 2022.