ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK 2024

Ve středu 6. 3., mohli reprezentovat v každoroční tradici, regionální pěvecké soutěže Znojemský slavíček, naši školu žáci Jiří Toman a Matyáš Landa.

Sál Znojemské Besedy byl plný zpěváků a zpěvaček, příjemné atmosféry plné lidových písní a vesele naladěné poroty.

Zpěváci soutěžili v několika kategoriích a za svůj výkon obdrželi pamětní list. Ve velké konkurenci čtvrté kategorie úspěšně obstál Matyáš Landa, který byl porotou vybrán na postup do finálového kola, které se uskuteční v neděli 7. 4. 2024 od 16.00 h, ve Znojemském divadle, za doprovodu cimbálové muziky Antonína Stehlíka.

Oba si zaslouží velkou pochvalu a poděkování za reprezentaci naší školy a Matyášovi budeme držet v divadle palce :-).