Noc s Andersenem

V pátek 22. března 2024 jsme se po roce znovu sešli na akci, kde české knihovny a školy svádí v konkurenci populárnějších médií boj o dětského čtenáře. Naším místem setkání byla opět budova školy č. 14. Letošní Noc s Andersenem byla věnována Eduardu Petiškovi a Petru Sísovi. Ten nás na dálku pozdravil ze své knihovny. Pak už jsme se ponořili do knih a řešili kvízy, hádanky a netradiční úkoly. Nechyběla večerní vycházka po stopách stavebních slohů. A hlavně, čtení ve spacácích a přání na dobrou noc od pana prezidenta vykouzlilo úsměv na našich unavených tvářích. To se nám to spalo J.

Všem maminkám, babičkám, tatínkům, tetám děkujeme za bábovky, koláče, rohlíčky, muffiny, záviny. Sladké a slané voňavé dobroty nás posilnily nejen večer, ale i ráno.

Už se těšíme na Noc s Andersenem v roce 2025.

Spáči ze 4. A a 4. B