Malířky ze 3.A uspěly v soutěži LES NÁS BAVÍ
Třeťačky Anna Krejčí a Jolana Raušová se svým společným obrázkem Kouzelný les uspěly ve výtvarné soutěži Les nás baví, kterou pořádají Městské lesy a Městská knihovna Znojmo.
V kategorii pro skupinové práce se umístily na krásném 3. místě. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

V soutěži nás dále reprezentovali tito žáci: Andrea Mlynáriková, Kristýna Honzová, Anita Mlynáriková, Miloš Kremláček, Petr Ambrozek, Zdeněk Kopr, Sofie Altmann, Karolína Fučíková, Tina Ondrášiková, Gabriela Doubková, Emma Špalková, Anna Lancmanová a Ondřej Svoboda.

Vybrané soutěžní práce budou vystaveny v Kafe U Radnice na Obrokové ulici, dále v Městské knihovně Znojmo, v Domově pro seniory a zveřejněny na webových stránkách, FB a Instagramu pořadatelů.