Čtvrťáci v korunách stromů

Školní výlet je úžasný zážitek pro nás, pro děti, ale i pro naše učitelky. Opustili jsme školní lavice i každodenní povinnosti a vyrazili jsme prozkoumat nová místa. Tentokrát to byla Hájenka Park nedaleko Břeclavi. A co jsme objevili? Starou deskovou hru Jumanji. Najednou jsme se ocitli v džungli a zjistili jsme, že Jumanji není hra, kterou si můžeme zahrát, ale kterou musíme přežít… A přežili jsme… Vždyť na nás čekala další výzva. Lanový park s pořádnou dávkou adrenalinu a zábavy v korunách stromů. Lanový park plný různých překážek, mostů a houpaček ve výšce 2,5 metru. To vám byla nádhera.

A jestli jsme vás čtením tohoto článku naladili, určitě vyrazte do korun stromů také. Pohodlně se tam dostanete vlakem, stejně jako my.