ÚSPĚCH VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI VODSTVO V ČESKÝCH ZEMÍCH
Naše celoroční výtvarné snažení jsme díky našim malým a mladým malířkám a malířům završili velkým úspěchem v soutěži Vodstvo v českých zemích, kterou spolupořádá Vodárenská a.s., ZŠ Mládeže a ZŠ Pražská.
V kategorii I. zvítězil František Jan Krejčí ze 2.B, Thea Mitášová ze stejné třídy získala čestné uznání.
V kategorii II. obdržela čestné uznání Justýna Šturalová ze 4.B.
V kategorii III. patří čestné uznání Lauře Marplové ze 7.A.
V kategorii IV. máme na 2. místě Nellu Kubánkovou z 8.C, Samira Hrůzová a Nela Pokorná z 9.C získaly čestné uznání.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!
Oceněné práce budou vystaveny po celou dobu letních prázdnin v atriu MěÚ Znojmo na nám. Armády 8 v 1. patře.

V soutěži nás dále reprezentovali tito žáci:
Veronika Chládková a Elisabeth Petková ze 2.A, Elena Mravíková a  Prokop Vocílka ze 2.B, Marie Schmuttermeierová, Jakub Prelovský a Ondřej Bartušek ze 3.A, Klaudie Gargelová a Anežka Válková ze 3.B, Jáchym Veselý ze 4.B, Anna Březinová a Marek Filák z 6.B, Tereza Bitalová ze 7.B, Karolína Prčíková ze 7.C a Hoang An Thien z 8.A.