Lyžařský kurz 7. AB, Karlov pod Pradědem

Na začátku kalendářního roku se žáci 7. AB zúčastnili lyžařského kurzu v Karlově pod Pradědem. Nemálo našich sedmáků stálo vůbec poprvé na lyžích, přesto jsme už druhý den měli všechny na svahu a dokázali jsme sjet kopec. Někteří sportovně nadanější pak na konci týdne jezdili jako zkušení lyžníci. Ve druhém dni lyžování jsme se pak odpoledne, i díky velmi nepříjemné pocitové teplotě, jeli prohřát do parní lázně a užít si i dalších vodních radovánek do Wellness centra Bruntál.

Odměnou za výdrž nám pak bylo sluníčko a mnohem příjemnější teplota v dalších dnech lyžování. Jenom toho sněhuláka jsme si prostě neměli z čeho postavit – mimo sjezdovky nám totiž sníh nechybí jenom tady na jižní Moravě, ale i na horách.