Škola Lhůtník

Lhůtník

L h ů t n í k
 Základní školy Znojmo, náměstí Republiky 9
pro školní rok 2021/2022

   Termín

   Obsah

   Zodpovídá

   Září 2021

 

   St        01. 09.

   Zahájení školního roku

   ŘŠ, TU

   Pá        03. 09.

   Jednání PK a MS – konečný termín

   předsedové
   + členové PK

   Čt        09. 09.

   Třídní schůzky – 1. a 6. ročník

   TU, ped. prac., ŠD

   Pá        10. 09.

   TK, TV k podpisu řš, velké seznamy, záznamy v Bakaláři

   TU

   Pá        17. 09.

   Velké seznamy, záznamy v Bakaláři – 1. a 6. ročník

   ped. prac.

   Út        28. 09.

   Státní svátek ČR

 

   Čt        30. 09.

   Porada o žácích se SPU a zdravotními problémy

   VP, ped. prac.

 

   Den šesťáků – adaptační kurz – Vodárna Znojmo

   TU

   Říjen 2021

 

   Pá        01. 10.

   Den seniorů – 9. ročník

   p. uč. Vlk, Jaš

   Út        26. 10.

   Dýňový den – 1. stupeň, Dýňová stezka

   TU, ped. prac., žáci

   St        27. 10.

   Podzimní prázdniny

 

   Čt        28. 10.

   Státní svátek ČR – Den vzniku samostatné ČSR

 

   Pá        29. 10.

   Podzimní prázdniny

 

   Pá        29. 10.

   Konec vyřazování pomůcek ze sbírek kabinetů

   správci kabinetů

 

   Zasedání školské rady

   členové ŠR

 

   Podzimní tvořivý týden – 1. stupeň

   TU + ŠD

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

   Listopad 2021

 

   Čt        11. 11.

   Pedagogická rada

   ped. prac.

   Út        16. 11.

   Výbor SR

   členové

   St        17. 11.

   Státní svátek ČR – Den boje za svobodu a demokracii

 

   Čt        18. 11.

   Rada SR, třídní schůzky, pohovory

   TU, ped. prac.

   Pá        26. 11.

   Jednání PK a MS – konečný termín

   předsedové
   + členové PK

   Út        30. 11.

   Inventarizace kabinetů – konečný termín

   zřš., správce kabinetu

   Út        30. 11.

   Doručení přihlášek na SŠ a SOU s talentovými zkouškami
   – konečný termín

   zákonní zástupci

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

   Prosinec 2021

 

   St        01. 12.

   Začátek plavání 3. a 4. ročníku

   TU, ŠD

   Čt        02. 12.

   Mikulášská diskotéka – ŠD, 1. stupeň

   ŠD

   St        22. 12.

   Vánoční rozjímání - prožitkový den

   TU, ŠD

   Čt        23. 12.

   Začátek vánočních prázdnin

 

 

   Zahájení Adventu ve Znojmě – Libohlásek

 

 

   Prezentace ročníkových prací žáků 9. ročníků

   2. stupeň

 

   Zdobení vánočního stromu na ulici Obroková

   1. stupeň

 

   Vánoční koncert Libohlásku a Hudební školy Yamaha

 

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

   Leden 2022

 

   Ne        02. 01

   Konec vánočních prázdnin

 

   Ne        02. 01

   Lyžařský kurz, 7. ročník - odjezd

   vyuč. Tv

   Po        03. 01.

   Zahájení výuky

 

   Čt        06. 01.

   Beseda o volbě povolání, pohovory

   TU, ŘŠ,VP, ped. prac.

   So        08. 01.

   Lyžařský kurz, 7. ročník - návrat

   vyuč. Tv

   Út        18. 01.

   Uzavření klasifikace

   TU, ped. prac.

   Čt        20. 01.

   Pedagogická rada

   ped. prac.

   Út        24. 01.

   Výpisy z vysvědčení k podpisu – konečný termín

   TU

   Po        31. 01.

   Vydání vysvědčení za 1. pololetí školního roku

   TU

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

   Únor 2022

 

   Út        01. 02.

   Začátek 2. pololetí školního roku 2019/2020

 

   Pá        04. 02.

   Pololetní prázdniny

 

   Ne       06. 02.

   Lyžařský kurz, 7. ročník - odjezd

   vyuč. Tv

   So        12. 02.

   Lyžařský kurz, 7. ročník - návrat

   vyuč. Tv

   Čt        24. 02.

   Karneval 1. stupně

   ŠD + 1. stupeň

   Pá        25. 02.

   Jednání PK a MS

   předsedové
   + členové PK

 

   Zkoušky Cambridge z AJ - 9. roč.

   p. uč. Šo

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

   Březen 2022

 

   Út        01. 03.

   Masopust – 1. + 2. třídy

   TU + p. uč. Vlk

   Út        01. 03.

   Doručení přihlášek na SŠ a SOU – konečný termín

   zákonní zástupci

   Po        07. 03.

   Jarní prázdniny - zahájení

 

   Ne       13. 03.

   Jarní prázdniny - ukončení

 

   Čt        10. 03.

   Den otevřených dveří

   zaměstnanci + žáci

   Po        28. 03.

   Den učitelů

 

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

 

   Společenský večer školy

   p. uč. So, p. uč. Noá

 

   Noc s Andersenem

 

 

   Týden netradiční výuky ke Dni učitelů

 

 

   Barvínkův týden

   p. uč. Vlk

 

   Zdobení velikonoční břízy

   ŠD

 

   Velikonoce – svátky jara – prožitkový den

 

 

   Velikonoční vystoupení Libohlásku

 

   Duben 2022

 

   Út        12.04

   Přijímací zkoušky – 4-leté obory – 1. termín

   9. ročník

   St        13.04

   Přijímací zkoušky – 4-leté obory – 2. termín

   9. ročník

   St        13.04

   Pedagogická rada

   ped. prac.

   St        13.04

   Konec plavání 3. a 4. ročníku

   TU, ŠD

   Čt        14. 04.

   Velikonoční prázdniny

 

   Pá        15. 04.

   Velký pátek

 

   Po        18. 04.

   Velikonoční pondělí

 

   Út        19. 04.

   Přijímací zkoušky – 6 a 8-leté obory – 1. termín

   5. a 7. ročník

   St        20. 04.

   Přijímací zkoušky – 6 a 8- leté obory – 2. termín

   5. a 7. ročník

   Čt        21. 04.

   Výbor SR, Rada SR, třídní schůzky SR

TU, ped. prac.

   Pá        29. 04.

   Jednání PK a MS, návrhy uč. pomůcek na další školní rok
   – konečný termín

   předsedové
   + členové PK

 

   Pálení čarodějnic v ŠD

   ŠD

   Květen 2022

 

 

   Ne       01. 05.

   Státní svátek ČR – Svátek práce

 

   Ne       08. 05.

   Státní svátek ČR – Den vítězství

 

   Út        10. 05.

   Přijímací zkoušky – všechny obory – 1. náhradní termín

 

   St        11. 05.

   Přijímací zkoušky – všechny obory – 2. náhradní termín

 

   Po        23. 05.

   Začátek školních vlastivědných zájezdů      

   TU

   Pá        28. 05.

   Den dětí

 

 

   Program udržitelnosti projektu IROP

 

 

   Maminky mají svátek - 1. ročník

   TU

 

   Muzejní noc

 

 

   Dyslektická olympiáda

   1. stupeň

 

   Planetárium a Antropos - Brno

   5. roč.

 

   Rozřazovací testy do třídy s RVJ

   5. roč.

   Červen 2022

 

 

   Pá        10. 06.

   Konec školních vlastivědných zájezdů

   TU

   Čt        16. 06.

   Den dětí v ŠD

   vychovatelky

   Út        21. 06.

   Uzavření klasifikace za 2. pololetí

   ped. prac.

   Čt        23. 06.

   Pedagogická rada

   ped. prac.

   Po        27. 06.

   Jednání PK a MS, vyhodnocení práce

   předsedové
   + členové PK

   Po        27. 06.

   Vysvědčení k podpisu, KL, TK, TV – konečný termín

   TU

   Čt        30. 06.

   Vydání vysvědčení, závěr školního roku

   TU, ped. prac.

 

   Sportovní kurz

   9. roč.

UPOZORNĚNÍ
Sběr starého papíru
Pokud jste nestihli odevzdat starý papír, můžete jej vozit do firmy ZN Metal až do konce září.
JÍDELNA
20.9. Pondělí
SSvačina ZŠ
Ppolévka z míchaných luštěnin (1/1,9)
1štěpánská vepřová pečeně, kuskus,ovoce (1/1,3)
2buchty s povidlím a mákem, ovoce (1/1,3,7)
AKTUÁLNĚ
20.09. Knihovna 3. A
22.09. Mléko do škol
24.09. Knihovna
24.09. Knihovna 2. A
24.09. Knihovna 3. B
NAŠI SPONZOŘI

Optika Hýblová

G-MEDA s.r.o.